Kongsberg Automotive Operator maszyn i urządzeń; montażysta in United States

KONGSBERG AUTOMOTIVE jest częścią globalnego koncernu, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane w krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej Północnej i Środkowej. Kongsberg dostarcza komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive sięgają 1946 roku. Na rynku polskim działamy od 2000 roku, a w 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach.

Aktualnie do naszej nowejfabryki w Koluszkach, która produkuje części do samochodów ciężarowych poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń; montażysta

Zakres zadań:

  • Obsługa konwencjonalnych maszyn i urządzeń / linii montażowej (montaż manualny)
  • Montaż komponentów
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu (w procesie)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń
  • Umiejętność obsługi podstawowych urządzeń pomiarowych
  • Gotowości do podjęcia pracy trzyzmianowej
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (przemysł ciężki)
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy
  • Pozytywne myślenie

Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej (greenfield)
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość skorzystania z Karty Multisport

Forma kontaktu:C.V. w języku polskim prosimy przesyłać na adres: "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. ul. Nasienna 30 95-040 Koluszki lub e-mail:

rekrutacja.koluszki@ka-group.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Region: łódzki

Termin składania aplikacji: 2017-10-14

Spodziewana data rozpoczęcia: 2017-10-16

Miejsce: Koluszki