ZF TRW Operator Produkcji in Czestochowa, Poland

Req ID 26476BR

Job Title Operator Produkcji

Business Unit Global Occupant Safety Systems

Job Description Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn szwalniczych i nadzór nad ich funkcjonowaniem;

  • Praca na linii produkcyjnej;

  • Prace manualne przy produkcji poduszek powietrznych;

  • Kontrola wizualna komponentów;

  • Praca według instrukcji;

Wymagania:

  • Umiejętność szycia na maszynach szwalniczych;

  • Dyspozycyjność;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie z branży automotive;

  • Minimum 2150 zł na rękę po przepracowanych 3 miesiącach pracy;

  • Umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia pracy, na pełny etat;

  • Szkolenia wdrażające;

  • Rosnące wynagrodzenie oraz bieżące rozliczenie nadgodzin;

  • Atrakcyjną stawkę godzinową + system premiowy;

  • Bonusy (zniżki na usługi, karnet na basen i inne);

  • Bezpłatny dojazd na terenie Częstochowy.

Position Status Direct

City Czestochowa

State Slaskie

Country Poland